Nuomoja 3 miegamieji, Vienna, Wien, Austrija, Veitingergasse 68

Nuomoja - Cod. 18401

  • Tipologija: 3 miegamieji
  • Sritis: 76 m²
  • Kambariu skaicius: 3
  • Valstybe: 1

Trijų kambarių butas yra įsikūręs pirmame aukšte atskiras namas ramioje ir žalioje Vienos 13-ojo rajono kaimynystėje sode iki 6 žmonių. Autobusų linijos 54B, tik 100 metrų nuo namų, pateksite vos per 5 minutes į pagrindinę gatvę Hietzinger Hauptstraße parduotuvių, restoranų ir barų su didelį pasirinkimą ir požeminės kad nuves jus į "Karslplatz" ir daugelis kitų turizmo atrakcionų, tik 15 minučių. Taip pat yra prekybos centras 450 metrų nuo apartamentų.
 
Įranga:
 

Miegamajame yra dvigulė lova, drabužių spinta. Didelis sofa Svetainėje galima lengvai paversti lova dviems asmenims. Gražiai sutvarkyta valgomasis - gyvenamojoje patalpoje - kviečia kartu sėdėti ir atsipalaiduoti. Taip pat trečias kambarys su dviem atskiromis lovomis. Tualetas atskirai.

    Gyvenimas-valgomasis: Bevielis internetas, plazminis televizorius, DVD grotuvas, Patalynė, Dulkių siurblys, Lygintuvas, ventiliatorius, Vaikiška lovelė (pagal užklausimą)


    Virtuvė: virdulys, kavos aparatas, skrudintuvas, stalo įrankiai, Mikrobangų krosnelė, indų plovimo mašina, šaldytuvas su šaldikliu, puodai ir keptuvės, Akiniai


    Vonios kambarys: rankšluosčiai, Plaukų džiovintuvas, dušas, skalbimo mašina

Užklausa apie šią nuosavybę


Free real estate ads
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
Sutinku su asmenini duomenų valdymu*
Atšaukti
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB